طراحی و بهینه سازی سایت

icon

آنچه در دنیای واقعی و مجازی انجام می دهیم …

بررسی اجمالی خدمات طراحی سایت

با آرامش به کارتان فکر کنید ، ما ابزار های مورد نیاز برای معرفی ، نمایش و مشتری مداری را در اختیارتان  قرار میدهیم

طراحی اصولی

طراحی اصولی و انتخاب مناسب زیر ساخت های یک وبسایت میتواند اعتبار و کیفیت سایت و در تقابل کسب و کار شما را بالا برد .وبسایت شما ویترینی از داخل سازمان یا کسب و کار شماست و همواره مشتریان با دیدن ویترین شما تصمیم میگیرند که آیا نیازشان را برآورده میکنید یا خیر ؟

طرح و ایده

هیچ کس مثل شما از کسب و کار یا سازمانتان شناخت ندارد و در مرتبه بالاتر ، این شما هستید که صنف و بازار هدف خود را میشناسید . ایده پردازی های اولیه را شما مشخص میکنید و ما ابزار های اداره و رشد این ایده را در اختیار شما قرار میدهیم و در مسیر فروش کالا و خدمات با شما هستیم .

بسته می دهیم

شما را با ادبیات تخصصی خودمان درگیر نمیکنیم ، به زبان ساده خواسته خود را بگویید و ما بسته مورد نظر را ارایه می نماییم . شما باید با تمام پتانسیل خود به فکر تخصص خود در کارتان باشید و  حفظ و حراست از ابزار های کار مانند سایت و نرم افزار CRM  را به ما واگذار کنید .
icon

ما با توجه به شرایط شما سایتی به شما تحویل خواهیم داد که کاربردی ، زیبا ، سریع و ایمن باشد . اگر شرکت و یا سازمانی هستید که قصد نمایش محصولات و نمونه کار های خود را دارید ، اگر فروشگاه  یا مغازه ای هستید که در حال فروش هستید و میخواهید کار خود را گسترش دهید ، اگر کسب و کار شخصی و دورکاری دارید و میخواهید اعتماد مشتریان را برای گرفتن پروژه از مشتری را جلب کنید ، جای درستی آمده اید . ما بدون تعصب فروش سرویس های خودمان به شما مشاوره میدهیم تا با دید باز و درست انتخاب کنید و با توجه به رشد روز افزون دنیای مجازی و تغییر روش های فروش ، در کنار شما باشیم و از اتلاف وقت و پراکندگی تبلیغات و بهم خوردگی تمرکز نسبت به کارتان جلوگیری کنیم . تنها چیزی که نیاز دارید فقط سایت نیست ، استراتژی فروش ، پنل پیامک ، خط تلفن ثابت تهران ، روال اداری فروش و پشتیبانی و … را به شما ارایه میدهیم تا شما با خیال راحت فقط و فقط به کار تخصصی خود فکر کنید . تعرفه های سایت به صورت سالانه را بررسی و از بین نمونه کار های ما یکی را انتخاب کنید .تمامی طرح های ما قابلیت ویرایش را دارد اما شما بهتر است طرح نزدیک به کسب و کارتان را انتخاب کنید ، سپس اگر نسبت به انتخاب خود تردید داشتید با ما از قسمت تماس با ما مکالمه کنید و سپس با انتخاب پکیج ، ثبت سفارش و پرداخت آنلاین انجام دهید . از آن به بعد ما با شما در تماس خواهیم بود و 3 روز بعد سایت شما آماده است .انتخاب با شماست ، سپردن کار به شخص حقوقی و دارای تعهد قانونی بهتر نیست ؟

شرکت شبکه نگار دنا  با شما همراه است

icon

با ما در تماس باشید

شاید در اینترنت مطالب گوناگونی برای داشتن یک وبسایت پربازدید و با کیفیت خوانده باشید اما تا به حال با یک متخصص طراح سایت صحبتی نکرده باشید ، ما بدون تعصب شما را راهنمایی میکنیم و به دید یک مشتری با شما نیستیم .

  • همخوانی با موبایل
  • دریافت اینماد
  • فروشگاه آنلاین
  • نمایش نمونه کار
  • معرفی خدمات و محصولات
  • تبلیغات و رتبه در گوگل

طراحی سایتی شایسته شما، به ما بپیوندید

نمونه وبسایت ها و تعرفه های ما  را بررسی کنید ، سوالی داشتید تماس بگیرید 

[recaptcha]