تعرفه تولید نرم افزارهای سفارشی

تعرفه ، مدل پرداخت و منطق قیمت گذاری تولید نرم افزار

در تمامی قرارداد ها ، پرداخت ها در 3 مرحله انجام میگردد . مرحله اول در زمان عقد قرارداد ، مرحله دوم در زمان اجرای نرم افزار در محل مشتری و مرحله اخر پس 10 روز کاری

تحلیل و استخراج گردش کار و فلوچارت های منطقی

_
بدون شک برای سهولت در انجام امورجاری و استاندارد سازمان  ، استفاده از نرم افزار  می تواند کمک شایانی در انجام دقیق تر امور فوق نماید . تحلیل و بررسی دقیق روال های جاری و بهینه سازی دستی فرایند ها در بسیاری مواقع توانسته دربالا رفتن  کیفیت و راندمان  کار و  همچنین  صرفه جویی در منابع مالی و انسالی آن سازمان موثر باشد . در تولید نرم افزار های سفارشی بیشترین زمان  و انرژی می بایست به تحلیل روال های فعلی و جاری ،  شفاف سازی نیازمندی بخش های مختلف ، بررسی سیاست های راهبردی مدیریت و همچنین اهداف کوتاه و بلند مدت سازمان می شود . تعجیل در تولید و به کار گیری نرم افزار در سازمان های نتیجه ای جز هدر رفتن هزینه و بلا استفاده ماندن نرم افزار تولید شده  میشود پس بنابر این اکیدا توسیه میشود زمان زیادی را صرف تحقیق ،  تحلیل و نتیجه گیری از مسایل سازمان خود  نمایید .

کد نویسی و پیاده سازی نرم افزار طبق تحلیل و فلوچارت های سازمان

_
در این بسته تمامی گردش کار ها ، فرم ها ، گزارشات  تحلیل شده به نرم افزار و بانک اطلاعاتی استاتیک  تبدیل خواهد شد و تغییرات پارامتریک تا 15 درصد جهت به نتیجه رسیدن نهایی قابل انجام است . در صورت عدم اطمینان از گردش کار های طراحی شده  یا نیاز به تغییرات اساسی و زیرساختی در نرم افزار و بانک اطلاعاتی  جهت حصول نتیجه  مظلوب ، شما نیازمند استفاده از بسته توسعه نرم افزار هستید .

توسعه و مهندسی سیستم

_
در صورتی که نرم افزار تولید شده مشابهی در بازار نداشته باشد و  یا روش های فرایند ههای سازمان  شما در حدی پیچیدگی و حساسیتی داشته باشد که احتمال بالایی نسبت به بازنویسی و طراحی مجدد بانک اطلاعاتی  و کدنویسی داشته باشد ، می بایست این بسته را نیز تهیه کنید تا طی چند مرحله ازمایش خطا و زیر بار قرار گرفتن نرم افزار ، تمامی کمبود ها  و یا تحلیل های دارای اشکال ریشه ای مشخص و مجدد اصلاحات انجام پذیرد .

توسعه موردی و ساعتی

_
در بسیاری از پروژه های ، مشتری نیازمند تغییراتی در نرم افزار خود است و در صورت اعمال نشدن تغییرت مورد نظر ، بهرهوری و کارایی مفید سیستم از دست خواهد رفت . در صورتی که تغییرات و یا توسعه نرم افزار کمتر از 15 درصد کل سیستم باشد ، تعرفه کد نویسی به نفر/ساعت در نظر گرفته می شود .ما پس از ارسال درخواست و شرح نیازمندی های مشتری،  تعداد نفر ساعت مورد نیاز اعلام می گردد .

[recaptcha]